Gaminame metalinius garažo vartus ir sandėliuko duris jau daugiau nei 15 metų. Per tą laiką sukaupėme nemažą patirties bagažą, kuriuo dalinamės su Jumis. Šiame puslapyje pateikiame patarimus, kurie suteiks Jums žinių apie tai, į ką reikia atkreipti dėmesį norint užsakyti garažo vartus arba sandėliuko duris.

Sandėliuko durys

Metalinės durys sandėliukui

Metalinės rūsio durys – tai kiekvieno cento verta investicija. Ne vienas mūsų yra girdėjęs apie apvogtus daugiabučio namo sandėliukus. Kai kam teko būti tokių vagysčių auka…

Dažnai žmonės į mus kreipiasi su prašymu kuo skubiau pagaminti ir įrengti metalines duris į jų sandėliuką jau po įvykusios vagystės. Visgi nelaimės galima išvengti. Nėra būtinybės laukti kol igapirščiai įsibraus ir pasisavins savo turtą.

Dažniausiai žmonės užsako sandėliuko duris į sandėliukus, esančius daugiabučių namų rūsiuose. Žinoma, tvirtos metalinės durys palieka labai mažai šansų vagims įsibrauti į Jūsų sandėliuką ir pasisavinti Jūsų turtą, tačiau yra ir kitos, papildomos priemonės, padedančios apsaugoti Jūsų turtą:

  • Teritorijos apšvietimas. Nemažai kiemų mieste yra silpnai apšviesti. Tai sukelia pagundą nesąžingiems žmonėms planuoti vagystę iš Jūsų rūsio. Kartu su kaimynais įrengtas galingas žibintas (ar keli žibintai) su šviesai jautriu jutikliu (temstant įjungiantis žibintą automatiškai) privers ilgapirščius apsvarstyti ar verta brautis į Jūsų namo rūsį.
  • Durys į šilumines trasas. Ar žinote, kad neretai vagys į daugiabučio namo rūsį patenka ne per “paradines” rūsio duris. Jūs galite net nepamatyti, kad rūsys apvogtas, kol neužėjote į jį. Iš kai kurių daugiabučių namų rūsių per specialias duris galima patekti į po gatvėmis išsidėsčiusias šilumines trasas. Šiomis trasomis taip pat naudojasi vagys, kad patekti į Jūsų namo rūsį. Kartu su kaimynais pasirūpinkite, kad durys, vedančios iš Jūsų rūsio į miesto šilumines trasas, būtų tinkamai užrakintos ir apsaugotos. Mes taip pat gaminame tokias duris – kreipkitės.
  • Signalizacija. Nors dar retai sutinkamas, tačiau logiškas ir vis labiau plintantis rūsių apsaugos sprendimas. Rekomenduojame kartu su kaimynais įsirengti bendrose rūsio patalpose signalizaciją ir pajungti ją prie apsaugos tarnybos pulto. Įrengimo išlaidos, padalinus visiems name gyvenantiems kaimynams, nesudarys didelės sumos, o per mėnesį temokėsite iki 1 euro už apsaugos paslaugas.
  • Budrumas. Gyvendami daugiabučiame name, ne visada atkreipiame dėmesį į praeivius. O vertėtų. Jeigu pastebėjote įtartinai atrodančius asmenis, besisukiojančius prie Jūsų laptinės, stebėkite juos kurį laiką taip, kad jie Jūsų nematytų. Įsitikinę, kad šie asmenys turi nedorų kėslų, nedelsiant kvieskite policiją.

Mūsų siūlomų metalinių sandėliuko durų kainas rasite čia.

Garažo durys (vartai)

Metaliniai garažo vartai

Dažniausiai gaminame metalinius garažo vartus ir montuojame juos garažų boksuose, esančiuose garažų bendrijose. Kaip taisykė, tokie garažai yra nutolę nuo namų ir dažniausiai juose nėra sargo. Iš vienos pusės – toks garažas yra saugi vieta Jūsų automobiliui ir kitam vertingam turtui, iš kitos – tai užuovėja vagims, kurie, esant palankioms sąlygoms, gali ramiai “švarinti” garažą.

Tvirtos metalinės durys garažui – tai pirmas žingsnis link savo turto, esančio garaže, apsaugojimo. Visgi yra ir papildomų priemonių, kurios dar labiau pakels Jūsų garažo saugumo lygį.

Savaime suprantama, kad piktadariai bus mažiau linkę laužtis į garažą, kuriame yra įrengtos metalinės garažo durys. Kaina, kurią tenka mokėti už apiplėštą garažą, siekia tūkstančius eurų, dėl to protinga yra ne laukti kol įvyks nelaimė, o užkirsti jai kelią ir įsirengti metalinius garažo vartus.

Be metalinių durų yra ir kitos prevencinės priemonės, kurios padės apsaugoti Jūsų turtą garaže:

  • Vaizdo stebėjimo kameros. Vaizdo stebėjimo sistema bendro naudojimo zonose (prie pagrindinio įvažiavimo ir pan.) – tai puiki prevencinė priemonė, apsauganti Jūsų turtą garaže. Kaip taisyklė, garažų bendrijose yra keliasdešimt garažų boksų, dėl to vaizdo stebėjimo sistemos įrengimas kainuos sąlyginai nedaug. Būtinai įrenkite vaizdo stebėjimo sistemą su įrašymo funkcija.
  • Signalizacija. Įsirengti signalizaciją savo garaže yra paprasta. Taip, tai kainuoja, tačiau tau yra ne išlaidos, o investicija. Pajungę signalizaciją prie apsaugos tarnybos pulto, miegosite ramiai.
  • Budrumas. Tai yra nemažiau svarbus faktorius norint apsaugoti savo turtą. Jeigu pastebėjote įratrinus asmenis garažų teritorijoje arba, Jums esant garaže, matote, kad nepažįstami žmonės stebi Jus ir žiūrinėją į Jūsų garažo vidų – tai pavojaus signalas.
  • Pagrindinių durų rakinimas. Dirbdami garažuose, neretai stebimės dėl to, kad garažų savininkai paprasčiausiai nerakina pagrindinių įvažiavimo į garažą durų. Taip, tai gali būti nepatogu, tačiau tokio požiūrio kaina gali būti labai didelė.

Mūsų siūlomų metalinių garažo vartų kainas rasite čia.