Per savo darbo praktiką esame įrengę metalines sandėliuko duris ir garažo vartus ne vienam tūkstančiui žmonių. Mums yra malonu kai žmonės teigiamai kalba apie mūsų atliktus darbus.

Dalinamės žmonių atsiliepimais..

Ačiū jums už kokybišką darbą. Metalinės sandėliuko durys, kurias pas jus užsakėme suteikė mums vėl galimybę saugiai naudotis sandėliuku.

Andrius, Trakų Vokė

Super garažo vartai. Dabar garažas kaip garažas.

Valentinas, Naujamiestis

Užsakėme pas Jus metalines duris rūsiui. Visi kaimynai patenkinti, nes ramiai gali laikyti rūsyje savo daitkus. Ačiū Jums. Tikrai Jus rekomenduosiu savo pažįstamiems.

Virginija, Antakalnis

Saugi Uogienė – linksmas pavadinimas. O durys kuo rimčiausios. Esu užsakės sau metalines sandėliuko duris su vidine trijų krypčių spyna. Super gaminys. Dabar pusė kaimynų užsinorėjo.

Aleksejus, Naujininkai

Nuo pat atsikraustymo į butą (Fabijoniškės) nesinaudojome sandėliuku, nes pastoviai apvogdavo kaimynų sandėliukus. Kaimynas pasistatė metalines duris ir buvo labai patenkintas. Truputį pasvarstę ir mes nusprendėme įsistatyti duris į sandėliuką. Durys tvirtos, patikimos. Dabar sandėliuke laikome ir uogienę ir dviratį 🙂

Rūta, Fabijoniškės

Užsakėme metalines duris į savo sandėliuką, dėja, po vagystės. Laimei, nieko vertingo tuo metu rūsyje nelaikėme. Ačiū už greitą ir kokybišką darbą – dabar galime naudotis savo sandėliuku ramia galva.

Vaidas, Perkūnkiemis

Vyrai iš Saugios Uogienės pagamino ir įstatė man garažo vartus per 6 dienas. Tiesą pasakius, nesitikėjau. Viskas lygu, gražu, vienu žodžiu, kokybiška. Rekomenduoju!

Arnoldas, Žemieji paneriai