Iš kokių medžiagų gaminamos metalinės durys sandėliukams ir metaliniai garažo vartai?

Durys ir vartai standartiškai gaminami iš tvirtų plieno detalių: 2 mm plieno lakšto, metalinių vamzdžių ir kampuočių. Įmontuotos vidinės seifinės spynos su rakinamais “pirštais” durims ir vartams suteikia patikimumo.

Pageidaujant, galime pagaminti tiek sandėliuko duris, tiek garažo vartus ir iš 3 mm plieno lakšto. Tokiu atveju kiek padidėja durų / vartų kaina.

 

Detaliau apie medžiagas:

Sandėliuko durys (vienos krypties spyna):

 • Varčia: rėmas – 40 x 20 x 2 mm stačiakampis plieno vamzdis; padengimas – 2 arba 3 mm plieno lakštas;
 • Stakta: 50 x 25 x 2 mm plieno vamzdis;
 • Vyriai: 20 mm skersmens su atraminiais guoliais;
 • Spyna: seifinė, vienos krypties.

 

Sandėliuko durys (trijų krypčių spyna):

 • Varčia: rėmas – 50 x 25 x 2 mm stačiakampis plieno vamzdis; padengimas – 2 arba 3 mm plieno lakštas;
 • Stakta: 60 x 40 x 2 mm stačiakampis plieno vamzdis;
 • Vyriai: 20 mm skersmens su atraminiais guoliais;
 • Spyna: seifinė, trijų krypčių.

 

Garažo vartai (trijų krypčių spyna):

 • Varčia: rėmas – 50 x 25 x 2 mm stačiakampis plieno vamzdis; padengimas – 2 arba 3 mm plieno lakštas;
 • Stakta: 60 x 60 x 6 mm plieno kampuotis;
 • Vyriai: 40 mm skersmens su atraminiais guoliais;
 • Spyna: seifinė, trijų krypčių.

 

Kokios spynos montuojamos į sandėliuko duris ir garažo vartus?

Į sandėliuko duris montuojame vienos krypties seifinę spyną (varčia susirakina su stakta vienoje vietoje), o į garažo vartus – tryjų krypčių spyną (vartų varčios susirakina tarpusavyje, o taip pat metaliniai “pirštai” įeina į lubas ir grindis).

Pageidaujant, trijų krypčių spyną galime sumontuoti į sandėliuko duris. Tokiu atveju sandėliuko durų varčia ir stakta bus gaminama iš storesnių nei įprasta vamzdžiu, kas šiek tiek išaugina gaminio kainą.

 

Kiek laiko užtrunka metalinių durų sandėliukui gamyba?

Paprastai duris sandėliukui pagaminame per 3-5 dienas nuo užsakymo priėmimo. Metalinius vartus garažui pagaminame per savaitę. Kartais, esant didesniam užsakymų kiekiui, gamyba gali užtrukti kiek ilgiau. Visada, priimdami užsakymą, informuosime Jus apie pagaminimo terminą.

 

Ar į tinklalapyje nurodytas gaminių kainas įeina durų angos išmatavimas, senų durų išmontavimas bei išvežimas ir naujų durų pastatymas.

Taip, į kainas, nurodytas mūsų tinklalapyje įeina durų angos išmatavimas, senų durų išmontavimas bei išvežimas ir naujų durų pastatymas. Bukite atidūs lygindami mūsų kainas su kitų tiekėjų kainomis!

Papildomų sandėliuko durų ir garažo vartų elementų, kurios galite užsisakyti, kainas rasite mūsų kainoraštyje.

 

Ar galima pasirinkti sandėliuko durų ir garažo vartų spalvą?

Taip, spalvą jūsų metalinėms sandėliuko durims arba garažo vartams galėsite pasirinkti (jeigu užsakomas ir dažymas). Spalva pasirenkama priimant užsakymą. Duris ir vartus dažome emaliniais dažais.

Atkreipiame dėmesį, kad į standartinė sandėliuko durų / garažo vartų kainą yra įskaičuotas tik durų / vartų gruntavimas. Dažymas – tai papildoma paslauga, kurios kainą rasite mūsų kainoraštyje. Dažniausiai sandėliuko duris montuojame užsakovams tik nugrutuotas – to pakanka, kadangi durys yra pastato viduje ir gruntas puikiai apsaugo metalą.

 

Ar jūsų gaminamose garažo vartuose yra integruoti fiksatoriai, apsaugantys nuo durų vartų išėmimo kai nupjaunami vyriai?

Tokius fiksatorius galime įrengti tiek garažo vartuose, tiek sandėliuko duryse. Fiksatorių įrengimo kainą rasite mūsų kainoraštyje.

 

Ar be metalinių sandėliuko durų ir garažo vartų gaminate ir kitus gaminius iš metalo?

Gaminame įvairius gaminius iš metalo: tvoras, tiltelius, stogus, laiptus, įvairius rėmus ir kitas nestandartines konstrukcijas. Paskambinkite arba parašykite mums.

 

Kviečiame skaityti patarimus apie tai kas, išskyrus metalines sandėliuko duris ir garažo vartus, padės apsaugoti Jūsų turtą.