Ar žinojote, kad nemažai mūsų kaimynų net nesinaudoja savo rusyje esančiais sandeliukais?

Kodėl taip yra?

Neretai žmonės, kartą nukentėję nuo piktadarių rankų ir netekę savo turto – ar tai būtų stiklainis marinuotų agurkų ar naujos slidės – visam laikui nusprendžia nebesinaudoti sandėliuku.. Jie ima skųstis, kad namuose vis labiau trūksta vietos retai naudojamiems daiktams susidėti, tačiau, nieko nedarant, padėtis lieka nepakitusi..

Kai kurių daugiabučių rūsiai yra tiek apleisti, kad jų būklė sukelia pavojų – rūsiuose ima lankytis nepageidautini asmenys, atsiranda nemalonūs kvapai, gali net įsiplieksti ugnis ir sukelti rimtų pasekmių.

O juk tai mūsų patalpos!

Šią padėtį galima lengvai ištaisyti. Pirmas žingsnis apsaugant savo turtą – užkirsti kelią nepageidautiniems asmenims artintis prie jūsų turto. Metalinės durys jūsų sandėliuke suteikia patikimą apsaugą, o, susitarus su kaimynais ir įstačius įėjimo į rūsį metalines duris, jūs jau iš tikrųjų galite ramiai miegoti.

 

Metalinės garažo durys kaina

Ar esate kada nors pagalvoję, kad garažas – tai puiki vieta piktavaliams ramiai darbuotis?! Pripažinkime, juk paprasčiau ramiai, niekam netrūkdant įsilaužti į neapsaugotą garažą, nei nukniaukti automobilį iš kiemo, kur stebi daug akių.

Apsaugokime savo turtą!

Garaže dažnas mūsų, be automobilio, laiko brangius daiktus – elektrinius įrankius, žiemos sporto inventorių, motorolerį, buitinę techniką. Tai mums nemažai kainavo ir mes nesutinkame atiduoti to piktavaliams.

Metaliniai garažo vartai su trijų krypčių spyna patikimai apsaugos jūsų turtą.

Pažiūrėkite mūsų siūlomų dūrų ir vartų nuotraukas ir kainas.
Daugiau patarimų kaip apsaugoti savo turtą garaže ar sandėliuke rasite čia.

 

Skambinkite dabar telefonu 8 685 055 90 arba parašykite mums.